Aktuality

Od pátku 13. listopadu budou mít předškolní děti, které v současné době nenavštěvují mateřskou školu v rámci distančního vzdělávání k dispozici další sadu pracovních listů. Kontaktujte prosím své paní učitelky na e-mailové adrese třídy a domluvte si přesný termín a čas  předání těchto materiálů. Předškolním dětem, které navštěvují školku jsou tyto aktivity nabízeny během řízených činností v průběhu dne v MŠ.

Připomínáme legislativní rámec : Novela Školského zákona pod č. 349/2020 Sb:   zákonem je nyní nově stanovena a) povinnost školy ve vymezených mimořádných situacích zajistit vzdělávání distančním způsobem pro děti, pro které je předškolní vzdělávání povinné  b) je stanovena povinnost dětí, žáků nebo studentů se tímto způsobem vzdělávat .

Děkujeme rodičům předškoláků za spolupráci