Aktuality

Připomínáme rodičům čtvrteční fotografování retro série + předškoláků na tablo!

1. Retro série ( platí si rodiče – v případě nezájmu se série skartuje) . Bližší informace u vchodu do třídy. Fotit se mohou také sourozenci. Připomínáme, že na focení vzhledem k tématu je vhodnější oblečení bez obrázků a nápisů. Cena sady je 270,- Kč. Sada obsahuje 1 ks.foto 15x23cm, 3 ks. foto 10x15 cm v rámečcích, 4 ks. foto a 2 ks. magnetky. Ukázky této sady naleznete u vchodu do tříd a ve vstupních halách.

2. Fotografování předškoláků na tablo ( hrazeno z kulturního fondu). Prosíme rodiče těchto dětí, pokud to bude trochu možné, aby děti přivedli na toto focení. Fotografie budou použity na tablo, které tradičně vystavujeme ve vitrině v řečkovické Sokolovně v květnu a červnu.Děkujeme za pochopení a spolupráci.