Připomínáme rodičům, že se  ve středu 13.9. a ve čtvrtek 14.9. uskuteční informativní schůzky. Společný začátek je v 15.30 hod.

Středa 13.9. -  ve třídě Berušky pro rodiče dětí z Berušek a Sluníčka. Po zahájení a předání důležitých informací p. ředitelkou se rodiče ze Sluníček přesunou do své třídy, kde budou p. učitelkami podrobněji probrány informace o jejich třídě. Rodiče, jejichž děti chodí do Berušek zůstávají ze stejného důvodu ve "své" třídě.

Čtvrtek 14.9. -  ve třídě Zahrádka pro rodiče dětí ze Zahrádky a Motýlků. Po zahájení a předání důležitých informací p. ředitelkou se rodiče z Motýlků  přesunou do své třídy, kde budou p. učitelkami podrobněji probrány informace o jejich třídě. Rodiče, jejichž děti chodí do Zahrádky zůstávají ze stejného důvodu ve "své" třídě.

Těšíme se na všechna společná setkání a věříme, že se schůzek zúčastní většina rodičů.