Aktuality

V pondělí 12.2. se konečně setkáme po jarních prázdninách a po delších absencích dětí z důvodů nemoci v takovém počtu tříd, na jaký jsme zvyklí.

-Prosíme rodiče, aby nahlédli na připravované akce v sekci " Připravujeme".  V nejbližší době nás čeká olympijské dopoledne a také bublinkový karneval.

-Od pondělí nám také můžete přinést v rámci akce " Sněhuláci pro Afriku společně zhotovené sněhuláky, které připravíte s dětmi doma. Bližší informace o této akci, kterou tradičně pořádáme každým rokem naleznete na tomto webu a na informačním plakátku u vstupů a u každé třídy.

- Během února také vybíráme hygienické potřeby + kulturní fond na 2.pololetí

- Opět žádáme rodiče, aby děti přiváděli do mateřské školy ZCELA ZDRAVÉ ! Ve Školním řádu, se kterým jste se seznámili na začátku školního roku  je zakotvena povinnost rodičů předávat do MŠ dítě zdravé. Děkujeme za Váš ohleduplný postoj.