Aktuality

Děkujeme všem rodičům a dětem za účast, spolupráci a také za vytvoření skvělé atmosféry při dnešním podzimním uspávání broučků a berušek. Jsme rádi, že jsme si společně zazpívali, zatancovali, uspali vyrobené broučky, prošli světýlkový průvod a také si užili podzimní kino s prásátkem Pepou.

Zvláštní poděkování vyjadřujeme p. Šmídovi, který se postaral o filmovou produkci.

Prosíme rodiče - pokud máte z této akce pořízené shlédnutelné fotografie, pošlete je nám prosím na e-mailovou adresu školky, případně třídy, kam chodí Vaše dítě. Zavěsíme je na naše školkové Rajče, použijeme je také pro prezentaci naší MŠ v časopisu ŘEČ. 

S podzimním tématem také souvisí naše další prosba. Tak jako každý rok, tak i letos vyhrabáváme listí do pytlů. Průměrně každý rok nahrabeme asi 120 pytlů listí . Přivítáme Vaši pomoc v podobě odvozu těchto pytlů do ekodvora. Děkujeme rodičům, kteří již pytle odváží, stejně jako těm, kteří nám případně pomohou.

Vaší spolupráce ( a nejen s odvozem listí) si velmi vážíme a děkujeme za ni.