Aktuality

 

Úterý 5. listopadu:  Sportík

 Úterý 5. listopadu:   Akce pro rodiče!                                                                                                 Srdečně Vás všechny zveme na setkání na téma :                                                                                 FEURSTEINOVO INSTRUMENTÁLNÍ OBOHACOVÁNÍ 

Uskuteční se ve třídě Motýlci od 15:30 hodin. Toto setkání povede p. uč. Mgr.Petra Mendlová ze ZŠ Horácké náměstí.  Doporučujeme přezůvky s sebou, akce se koná bez dětí.

 Středa 6. listopadu:                                                                                                                       Pohádky pro děti - divadelní představení studentek,                                                                       budoucích p. učitelek ze Střední pedagogické školy v Brně.                                                                 Představení se uskuteční od 9.00 hod ve třídě Zahrádka

Čtvrtek 7. listopadu: Věda nás baví

Úterý 12. listopadu: Sportík

Čtvrtek 14. listopadu :Věda nás baví

Pátek 15. listopadu: Projektový den - SAMETOVÝ PÁTEK

Úterý 19.listopadu: Sportík

Čtvrtek 21. listopadu :Věda nás baví

Pátek 22. listopadu: KOCOUR MODROOČKO                                                                                    Představení divadla Špilberg v naší mateřské škole. Děti uvidí poeticky laděný muzikál na motivy knihy Josefa Koláře.  Začátek v 9.30 hod. ve třídě Zahrádka.

Pondělí 25.listopadu: Ekovýchovný program :                                                                               Školka vzhůru nohama, aneb na návštěvě u netopýrů                                                                    Program uvidí postupně děti ze tříd Zahrádka a Motýlci v dopoledních hodinách ve svých třídách. Děti se dozvědí: základní informace o životě netopýrů, příčinách jejich ohrožení, možnostech ochrany, „prožijí“ netopýří aktivity - např. lov potravy, hledání úkrytu, orientaci sluchem atd.)

Úterý 26. listopadu :Sportík

Středa 27.listopadu:Ekovýchovný program                                                                                             Školka vzhůru nohama, aneb na návštěvě u netopýrů                                                                    Program uvidí postupně děti ze tříd Sluníčka a Berušky v dopoledních hodinách ve svých třídách. Děti se dozvědí: základní informace o životě netopýrů, příčinách jejich ohrožení, možnostech ochrany, „prožijí“ netopýří aktivity - např. lov potravy, hledání úkrytu, orientaci sluchem atd.)

Čtvrtek 28. listopadu: Věda nás baví

Přejeme Vám i Vašim dětem příjemně prožité listopadové dny .