Úterý 5. listopadu:  Sportík

Úterý 5. listopadu:   Akce pro rodiče!                                                                                                 Srdečně Vás všechny zveme na setkání na téma :                                                                                 FEURSTEINOVO INSTRUMENTÁLNÍ OBOHACOVÁNÍ

Uskuteční se ve třídě Motýlci od 15:30 hodin. Toto setkání povede p. uč. Mgr.Petra Mendlová ze ZŠ Horácké náměstí.  Doporučujeme přezůvky s sebou, akce se koná bez dětí.

Středa 6. listopadu:                                                                                                                       Pohádky pro děti - divadelní představení studentek,                                                                       budoucích p. učitelek ze Střední pedagogické školy v Brně.                                                                 Představení se uskuteční od 9.00 hod ve třídě Zahrádka

Čtvrtek 7. listopadu: Věda nás baví

Úterý 12. listopadu: Sportík

Čtvrtek 14. listopadu :Věda nás baví

Pátek 15. listopadu: Projektový den - SAMETOVÝ PÁTEK

Úterý 19.listopadu: Sportík

Čtvrtek 21. listopadu :Věda nás baví

Pátek 22. listopadu: KOCOUR MODROOČKO                                                                                    Představení divadla Špilberg v naší mateřské škole. Děti uvidí poeticky laděný muzikál na motivy knihy Josefa Koláře.  Začátek v 9.30 hod. ve třídě Zahrádka.

Pondělí 25.listopadu: Ekovýchovný program :                                                                               Školka vzhůru nohama, aneb na návštěvě u netopýrů                                                                    Program uvidí postupně děti ze tříd Zahrádka a Motýlci v dopoledních hodinách ve svých třídách. Děti se dozvědí: základní informace o životě netopýrů, příčinách jejich ohrožení, možnostech ochrany, „prožijí“ netopýří aktivity - např. lov potravy, hledání úkrytu, orientaci sluchem atd.)

Úterý 26. listopadu :Sportík

Středa 27.listopadu:Ekovýchovný program                                                                                             Školka vzhůru nohama, aneb na návštěvě u netopýrů                                                                    Program uvidí postupně děti ze tříd Sluníčka a Berušky v dopoledních hodinách ve svých třídách. Děti se dozvědí: základní informace o životě netopýrů, příčinách jejich ohrožení, možnostech ochrany, „prožijí“ netopýří aktivity - např. lov potravy, hledání úkrytu, orientaci sluchem atd.)

Čtvrtek 28. listopadu: Věda nás baví

Přejeme Vám i Vašim dětem příjemně prožité listopadové dny .

Upozornění pro rodiče - řidiče

Provoz naší mateřské školy během školních prázdnin

Připravované akce na měsíc leden 2020

Vánoční a novoroční přání

Uzavření naší mateřské školy

Oznámení rodičům o výskytu infekčního onemocnění

Informace o výtěžku z charitativního vánočního bazárku

Provoz naší MŠ během školních prázdnin

Připravované akce na tento týden - malé připomenutí

UKONČENÍ SBĚRU PAPÍRU

UPOZORNĚNÍ NA VÝSKYT SPÁLY

PŘIPRAVOVANÉ AKCE NA PROSINEC 2019

Informace pro rodiče dětí ze třídy Motýlků

VÁNOČNÍ CHARITATIVNÍ BAZÁREK

Předvánoční setkání na školní zahradě

SAMETOVÝ PÁTEK - PODĚKOVÁNÍ

SAMETOVÝ PÁTEK

Připravované akce na měsíc listopad 2019

Další připravovaná akce pro rodiče začátkem listopadu

Poděkování a prosba

USPÁVÁNÍ BROUČKŮ A BERUŠEK

Připomínáme pondělní akci ( 21.10) - pouze třídy Berušky a Sluníčka

Provoz MŠ během školních podzimních prázdnin + Sportík 29.10.

Připomínáme pondělní akci - pouze třídy Zahrádka a Motýlci

Pondělní vánoční fotografování dětí

PODĚKOVÁNÍ ZA PODZIMNÍ TVOŘENÍ

OMLOUVÁNÍ DĚTÍ