Pondělí 2.9. PRVNÍ DEN PROVOZUVÍTEJTE !

Úterý 10. 9. INFORMATIVNÍ SCHŮZKY

Srdečně Vás zveme na společné setkání rodičů ve všech třídách.

Schůzky se budou tento den konat v každé třídě od 16.00 hod. Vaše účast je žádoucí.

Čtvrtek 12.9. JAK KOŤÁTKO ZAPOMNĚLO MŇOUKAT

Loutkové představení divadla Úsměv začíná v 9.00 hodin.

Úterý 17.9. SPORTÍK (1)

Přihlášené předškolní děti budou potřebovat batůžek, tepláky, tričko, sportovní boty

do tělocvičny, spolehlivě uzavíratelnou lahev s pitím.

Prosíme - podepište výrazně přední část trička jménem Vašeho dítěte ( např.fixem na textil).

Cvičení bude probíhat každé úterý od 10.30 do 11.15 hod., o Vaše děti se postarají p. učitelky

spolu s týmem zkušených lektorů.

Před první lekcí prosím uhraďte přesnou částkou ve své třídě částku 1080,- Kč/ 12 lekcí.

Středa 18.9. MRAVENCOVO DESATERO – EKOVÝCHOVNÝ PROGRAM

Nejstarší - předškolní děti se zúčastní ekovýchovného programu v Lesní škole Jezírko

v Soběšicích.

Na tuto akci se přepraví zvláštní jízdou MHD. Do MŠ je prosím přiveďte do 8.00 hod.

Děti budou potřebovat pohodlné sportovní oblečení, batůžek a pláštěnku.

Svačinu dostanou ze školní kuchyně a pitný režim je zajištěn na místě.

Návrat do školky kolem oběda.

Čtvrtek 19.9. Malá technická univerzita - stavitel věží ( Zahrádka a Sluníčka)

Úterý 24.9. SPORTÍK ( 2)

Čtvrtek 26.9. Malá technická univerzita - stavitel věží( Zahrádka a Sluníčka)

Pátek 27.9. SPORTOVNÍ DOPOLEDNE – zapojení do projektu Evropský den sportu

ŘEČKOVICKÝ PODZIMNÍČEK 23.9. -. 4.10.2019

Tato naše tradiční podzimní akce navazuje na činnosti, které v tomto období realizujeme s Vašimi dětmi v MŠ.

Jedná se o společně tvoření dětí a rodičů v domácím prostředí.

V termínu od 23.9. - 4.10. 2019 se budeme těšit z vašich společně zhotovených podzimních výrobků, které nám přinesete do ,mateřské školy. Tvořit s dětmi můžete z různých materiálů: přírodnin, látek, papíru ap. Vaše výtvory budou vystaveny v šatnách a halách a tak jako každý rok na podzim, také letos jistě udělají dětem i dospělým  velkou radost.

Děkujeme za ochotu a spolupráci a přejeme příjemné chvíle s Vašimi dětmi u podzimního tvoření.

Krásné babí léto vám všem !