Vážení rodiče, naše mateřská škola opět zahájí provoz v pondělí 3. září 2018. Dovolte, abychom vám poskytli první malý informační servis týkající se startu nového školního roku.

1. Tento den dopoledne budou na vstupních dveřích vyvěšeny seznamy dětí spolu s rozmístěním do tříd a značkou vašeho dítěte. U dětí, které již naší MŠ navštěvují nedochází ke změně.

2.Rodičům nových dětí budou vydány bezpečnostní čipy určené ke vstupu do mateřské školy. Připravte si prosím zálohu 100,- Kč / jeden čip.

3.Ve svých třídách přeberete od p. učitelek potřebnou dokumentaci a informaci k platbám za předškolní vzdělávání a stravné.

4.  Pokud již nyní víte, že do školky v tento den vaše dítě nenastoupí, dejte nám to prosím vědět na e-mail MŠ ( noví rodiče), případně na e-mailovou adresu vaší třídy.

5. V letošním školním roce nebudeme vybírat od rodičů platbu za keramiku ani hygienické potřeby. Děti budou potřebovat pouze umělohmotný hrníček určený na pitný režim během celého dne ( prosíme zespodu podepsat lihovým fixem) a  zubní kartáček .

6. Provozní doba MŠ zůstává stejná, tedy 6.45 - 16:45 hod. Pozor na změnu - ranní scházení a odpolední rozcházení  bude probíhat ve třídě Zahrádka ( přízemí)

7. Upozorňujeme rodiče, že fotografie z naší MŠ, které jsou uloženy na adrese mskarnikova.rajce.idnes.cz budou vymazány s vyjímkou  minulého školního roku. Ke dni  3. září taktéž dojde ke změně přístupového hesla. Heslo se dozvíte v informačních materiálech, které Vám předá p. učitelka.

8. Neprovádějte prosím žádné platby, částky za nově upravené školné a stravné provádějte až během září.

Děkujeme a již nyní se těšíme na setkání s Vámi i Vašimi dětmi !

Platba za stravování dětí

Výskyt vši dětské

Vánoční a novoroční přání

Připravované akce na měsíc leden 2019

Poděkování rodičům - k situaci spojené s havárii potrubí

Provoz naší školky během vánočního období

Poděkování rodičům (2)

Připravované akce v týdnu 10.- 14.12. 2018

Připravované akce na měsíc prosinec 2018

Předvánoční setkání dětí a rodičů 11.12. 2018

Poděkování rodičům (1)

Návštěva ZŠ Horácké náměstí - pobočka Úprkova v pátek 2.11. 2018

Poděkování rodičům

Provoz naší MŠ o školních podzimních prázdninách

Připomínáme rodičům akci " STOLETÍ ŠKOLKOU PROLETÍ" - 24.10.2018

Focení dětí - vánoční sada

Poděkování rodičům za odvoz listí

Děti a rodiče z Berušek a Sluníček - připomínáme zítřejší výlet!

Děti a rodiče z Motýlků a Zahrádky - zítra nezaspěte!

Platba za výlet na Skalní mlýn

Termín tenisového dopoledne přesunut

SBĚR PAPÍRU

Dodatečně připravovaná akce na školní zahradě - tenisové dopoledne

Změna začátku výuky kroužku VĚDA NÁS BAVÍ

VÝLET - PUTOVÁNÍ ZA KAPKOU VODY

"STOLETÍ NAŠÍ ŠKOLKOU PROLETÍ !"

Připravované akce na měsíc říjen 2018

Nadstandardní aktivity + poděkování

Další připravovaná akce v září

FOTOGRAFIE NA RAJČETI K 1.9. 2018

Připravované akce na měsíc září 2018

Nadstandardní aktivity ve školním roce 2018/19

V pondělí 3.9. 2018 začínáme !

Nabídka pracovní pozice v naší mateřské škole

První informace k zahájení školního roku 2018/19

Pozdrav prázdninový