Vážení rodiče, naše mateřská škola opět zahájí provoz v pondělí 3. září 2018. Dovolte, abychom vám poskytli první malý informační servis týkající se startu nového školního roku.

1. Tento den dopoledne budou na vstupních dveřích vyvěšeny seznamy dětí spolu s rozmístěním do tříd a značkou vašeho dítěte. U dětí, které již naší MŠ navštěvují nedochází ke změně.

2.Rodičům nových dětí budou vydány bezpečnostní čipy určené ke vstupu do mateřské školy. Připravte si prosím zálohu 100,- Kč / jeden čip.

3.Ve svých třídách přeberete od p. učitelek potřebnou dokumentaci a informaci k platbám za předškolní vzdělávání a stravné.

4.  Pokud již nyní víte, že do školky v tento den vaše dítě nenastoupí, dejte nám to prosím vědět na e-mail MŠ ( noví rodiče), případně na e-mailovou adresu vaší třídy.

5. V letošním školním roce nebudeme vybírat od rodičů platbu za keramiku ani hygienické potřeby. Děti budou potřebovat pouze umělohmotný hrníček určený na pitný režim během celého dne ( prosíme zespodu podepsat lihovým fixem) a  zubní kartáček .

6. Provozní doba MŠ zůstává stejná, tedy 6.45 - 16:45 hod. Pozor na změnu - ranní scházení a odpolední rozcházení  bude probíhat ve třídě Zahrádka ( přízemí)

7. Upozorňujeme rodiče, že fotografie z naší MŠ, které jsou uloženy na adrese mskarnikova.rajce.idnes.cz budou vymazány s vyjímkou  minulého školního roku. Ke dni  3. září taktéž dojde ke změně přístupového hesla. Heslo se dozvíte v informačních materiálech, které Vám předá p. učitelka.

8. Neprovádějte prosím žádné platby, částky za nově upravené školné a stravné provádějte až během září.

Děkujeme a již nyní se těšíme na setkání s Vámi i Vašimi dětmi !