Aktuality

Na všechny děti a jejich rodiče se po prázdninové přestávce opět těšíme v pondělí 3. září. Celá školka prošla rekonstrukcí elektřiny, výmalbou a důkladným úklidem. Děti, které naší MŠ již navštěvovaly budou chodit do svých tříd beze změny.  Nově přijaté děti naleznete  na seznamech, které budou vyvěšeny na prvním i druhém vstupu. Dozvíte se, do jaké třídy budou chodit a jakou budou mít značku. Proti záloze obdržíte také bezpečnostní čipy. Paní učitelky Vám předají nezbytnou dokumentaci a rády zodpoví na všechny Vaše otázky. Pokud víte, že Vaše dítě nenastoupí, dejte nám to prosím e-mailem nebo telefonicky vědět. Na tomto webu je již k dispozici jídelníček, připravované akce na měsíc září a nabídka nadstandardních aktivit.

Přejeme všem rodičům a jejich dětem příjemně strávené poslední dny prázdnin !