Omlouvání dětí ve školním roce 2021/ 22

Odhlašování a přihlašování stravy lze do 13.00 hodin  předešlého dne :

1. nejlépe prosím na www.strava.cz/strava/?zarizeni=8556

2. telefonicky na telefonním čísle do kuchyně 549 271 952

3. na e-mailové adrese: sk.mskarnikova@seznam.cz

Upozorňujeme rodiče, že z organizačních důvodů důvodu  od září 2021 nevydáváme až do odvolání jídlo do jídlonosičů.

Ve třídě

Dejte nám prosím, ihned vědět, pokud víte, že je dítě nemocné nebo z jiného důvodu nebude přítomno v MŠ na předškolním vzdělávání.

1.Nejlépe na  mailovou adresu třídy, do které dochází vaše dítě:

Berušky: berusky@mskarnikova.cz

Motýlci:  motylci@mskarnikova.cz

Zahrádka: zahradka@mskarnikova.cz

Sluníčka: slunicka@mskarnikova.cz

2. Telefonicky do MŠ 549 273 307 - prosíme ne v dopoledních hodinách, je tak rušena výchovně vzdělávací činnost, která probíhá ve třídě.

3. Při dlouhodobé absenci známé předem, MŠ vyžaduje od rodičů předem písemnou omluvu - absence (např. rodinné důvody, rodinné, ozdravné rekreace apod.).

Předškolní děti

Omlouvání neúčasti dětí ve vzdělávání v posledním ročníku předškolního vzdělávání - rodiče jsou povinni omluvit neúčast svého dítěte na předškolním vzdělávání.  Také jako u ostatních dětí, dejte nám vědět předem známou absenci, v případě onemocnění nás ihned kontaktujte telefonem, nebo na na e-mailovou adresu vaší třídy. Po návratu dítěte do MŠ předložte prosím p. učitelce Omluvný list. Děkujeme.