Aktuality

Ve středu 1.9. 2021  se  těšíme na všechny rodiče, kluky a holčičky z Kárníkovy školičky. Pro maminky a tatínky přinášíme před otevřením školky po prázdninách nezbytné informace:

  • u vstupních dveří naleznete seznamy dětí s přidělenými značkami. Ve třídách vám p. učitelky předají nezbytnou administrativu, vyplníte nám bezinfekčnost, aktuální kontakty, vyplněné přihlášky a souhlasy nám odevzdáte nejlépe na informační schůzce, která se koná o den později 2.9. od 16.45 hod. v jednotlivých třídách.
  • vstup do MŠ je možný pouze v respirátoru, dodržujte prosím všechny známá protiepidemická opatření. Připomínáme také, že do školky mohou děti zcela zdravé, bez známek onemocnění. 
  • Provoz MŠ je od 6.45 - 16.45 hod.  Děti tráví téměř celý den pouze se svými p. učitelkami a kamarády jen  ve své třídě. Snažíme se tak minimalizovat riziko nákazy onemocněním Covid -19. Pouze v době od 16.15 - 16.45 budou všechny děti sloučeny do " rozcházecí třídy".
  • Do školky i na zahradu dejte dětem pohodlné oblečení a obutí ( papučky jen se světlou podrážkou), nezapomeňte na pyžamko , náhradní prádlo a roušku v sáčku, která zůstane ve školce v horní přihrádce. Vše prosíme podepsat.
  • Plyšáky a jiné hračky z domova také tento školní rok nechejte prosím doma.
  • Od 1. září budeme měnit heslo na prohlížeči fotek Rajče. Toto heslo vám také sdělíme při nástupu dítěte do školky.
  • Další informace se dozvíte ve školce od p. učitelek a na informační schůzce .

      

Vážení rodiče, pokud dojde k jakýmkoliv změnám,  ihned Vás budeme informovat na webových stránkách a na nástěnkách ve třídách.

Všechny zaměstnankyně  MŠ  Kárníkova 4, Vám i Vašim dětem přejí krásný, spokojený  a pokud možno nedistanční školní rok 2021/ 2022.

                                                                Těšíme se Vás!