BŘEZEN 2024 co nás čeká v tomto měsíci

27.února 2024  |

BŘEZEN 2024

co nás čeká v tomto měsíci

• pátek 1.března pohádka „HLEDÁNÍ OŘÍŠKOVÉ PLANETY“ v brněnské Hvězdárně – žily byly dvě veverky NINO a LILLI. Každá z nich byla ochotná udělat cokoli, aby se dostala k lískovým oříškům. Dokonce se i vydat do vesmíru! Prosíme rodiče, aby tento den nedávaly svým dětem oteplené kalhoty a kombinézy. Děkujeme

• pondělí 4. března 3. PLAVÁNÍ

• úterý 5. března „ČAROVNÉ KOŘENÍ“ – pro třídy SLUNÍČKA a VČELIČKY - pohádkou se děti přenesou do světa koření. Pomocí rytmické básničky se dozví, jak koření, které využíváme v kuchyni, ve skutečnosti vypadá. Vydají se do dálek na cestu za kořením až za moře. Dále si děti namíchají vlastní směs do lněného pytlíku, který si děti odnesou domů jako dárek.

• Úterý 5. března 1. EDUKAČNĚ -STIMULAČNÍ SKUPINKY – stále nabízíme volná místa pro předškoláky! Přihlásit se můžete přes aplikaci v sekci KROUŽKY. Více informací u paní učitelky

Hany Staňkové (třída Broučci).

• středa 6. března 3. SPORTÍK

• čtvrtek 7. března pojedou všechny třídy do divadla RADOST na představení „PŘÍBĚHY KRÁLÍČKA PÉTI“ - Králíček Péťa přijde na jedné ze svých výprav za mrkvičkou do zahrady pana McGregora o svůj milovaný modrý kabátek. Získá ho zpět?

DEJTE DĚTEM SVÁTEČNÍ OBLEČENÍ, NE KOMBINÉZY A OTEPLENÉ KALHOTY!

• Pondělí 11. března 4. PLAVÁNÍ

• Úterý 12. března „ČAROVNÉ KOŘENÍ“ – pro třídy Berušky a Broučci

• středa 13. března 4. SPORTÍK

• pondělí 18. března 5. PLAVÁNÍ

• úterý 19. března hudební pořad v mateřské škole „CO SE DĚJE V ZOO „

• středa 20. března 5. SPORTÍK

• čtvrtek 21. března „VYNÁŠENÍ PANÍ ZIMY“ – s dětmi se vydáme na pochod, abychom PANÍ ZIMU do potoka vrhli a tak zimu zahnali. Akce proběhne v dopoledních hodinách.

• pondělí 25.března 6. PLAVÁNÍ

• středa 27. března 6. SPORTÍK