POJEDEME NA VÝLET DO ZOO LEŠNÁ

3.dubna 2024  |

POJEDEME DO ZOO LEŠNÁ

·      KDY? 18: DUBNA

·      V KOLIK HODIN BUDEME ODJÍŽDĚT ZE ŠKOLY A KDY SE VRÁTÍME? Do školky přiveďte děti nejpozději v 7:30h do jejich třídy, kde si je převezmou paní učitelky. Od školky budeme vyjíždět v 7:45h. Budeme se vracet cca v 14:45h! Děti uvítají, když na ně po návratu z výletu budete čekat u školky, aby se s vámi mohly ihned podělit o svoje zážitky.

·      KOLIK BUDEME VYBÍRAT? Prosíme o zaplacení částky 250KČ na dítě své paní učitelce do 16. dubna.

·      JAK DĚTI OBLÉCT? Dejte dětem pohodlné oblečení, vhodnou obuv a pokrývku hlavy

·      CO SI VZÍT S SEBOU? Batůžek, pití v lahvi s uzavíratelným vrškem (NE FRUKO), pláštěnku! Svačinu a oběd dostanou děti od našich paní kuchařek.

Pokud vašemu dítěti bývá při jízdě autobusem špatně, dejte mu před jízdou Kinedryl. O této skutečnosti informujte svoji paní učitelku a předejte ji prášek i pro zpáteční cestu.